Mūsų namai – mūsų tvirtovė. Jokie namai nėra 100 % apsaugoti nuo pavojų, dažniausiai atsitinkančių net ne dėl mūsų kaltės. Norint apsisaugoti nuo neplanuotų išlaidų, kiekvienus namus verta apdrausti.

  • Butuose dažniausias nepageidautinas įvykis yra užliejimas. Vandens rizika didelė tiek naujos statybos butuose, tiek senos.
  • Individualūs gyvenamieji namai dažniausiai nukenčia nuo gamtos stichijų – audros, krušos, liūties ir kt.
  • Nors gaisrai nėra dažni, jų padaromi nuostoliai – ypač dideli.
  • Nuo vagystės rizikos dažniau nukenčia pirmojo aukšto gyventojai, o vagystės atvejų padaugėja vasaros ar atostogų metu.
http://www.tavodraudimas.eu/wp-content/uploads/2018/01/furniture-3051845_1920-540x360.jpg

Gyvenantiems bute arba name aktualios gali būti skirtingos draudimo apsaugos. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate daugiabučio namo bute, drausdami būstą, būtinai pasirinkite civilinės atsakomybės draudimą. Jeigu gyvenate individualiame gyvenamajame name, kurio teritorija yra aptverta tvora, o lauke yra kiemo statinių, neužmirškite apdrausti ir jų! Draudžiami gyvenamieji ir ūkiniai pastatai, pagalbiniai pastatai bei vasarnamiai su juose esančiu kilnojamu turtu.

Namų turtas – tai ne tik lova, stalas ir kėdės. Namų turtas – tai viskas, kas yra Jūsų namuose: paveikslai, nuotraukos, garso, vaizdo, buitinė technika, piniginės vertybės ir netgi drabužiai. Pasirinkę visų rizikų turto draudimą Apsauga maksimum, būsite užtikrinti, kad Jūsų namai ir brangūs daiktai bus visapusiškai apsaugoti!

Civilinė atsakomybė - Sakoma, kad sugadinti svetimą turtą yra blogiau, nei savąjį. Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių netikėtumų. Gerus santykius su kaimynais galima išsaugoti, apdraudus savo namus civilinės atsakomybės draudimu – atlyginami nuostoliai, jeigu dėl Jūsų kaltės bus apgadintas kaimynų turtas.