Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteiks Jums finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia, t.y. kai dėl nelaimingo atsitikimo padaroma žala Jūsų ar Jums artimo asmens sveikatai, kai netenkama darbingumo ar nelaimingas atsitikimas tampa mirties priežastimi.

Automobilio, namų ir kito turto draudimas yra savaime suprantamas, tačiau neturėtumėte pamiršti brangiausio turto – savęs ir savo artimųjų. Niekas neapsaugotas nuo nelaimingų įvykių, tačiau galime išvengti su jais susijusių rūpesčių. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteiks Jums finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia, t.y. kai dėl nelaimingo atsitikimo padaroma žala Jūsų ar Jums artimo asmens sveikatai, kai netenkama darbingumo ar nelaimingas atsitikimas tampa mirties priežastimi.

http://www.tavodraudimas.eu/wp-content/uploads/2018/01/fitness-332278_1920-540x360.jpg

Siūlomos pagrindinės rizikos:

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo

  • Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama sutarties sudarymo metu pasirinkta vienkartinė išmoka.

Kaulų lūžiai

  • Lūžus kaului, išmokos dydis priklauso nuo to, kuris kaulas lūžęs ir pasirinktos draudimo sumos.

Neįgalumas

  • Neįgalumas siejamas su organizmo funkcinio pajėgumo sumažėjimu, o ne su darbingumo sumažėjimu, todėl draudimo išmokos yra mokamos esant net menkam organų funkcijų sutrikimui.

Laikinas neįgalumas

  • Išmoka mokama išnirus sąnariams, sužalojus minkštuosius audinius, apsinuodijus maistu, plyšus meniskui, sausgyslei ar raiščiui, patempus raiščius.

Asmuo gali būti apdraustas pagal keletą draudimo sutarčių. Įvykus nelaimingam atsitikimui, draudimo išmoka bus mokama pagal kiekvieną galiojančią draudimo sutartį.